| Koelmiddel | R744 (CO2) |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machinekleur | Donkergrijs |
| Kleur | OEM |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a freon |
| Compatiable voor | Voertuig |
| Filtercapaciteit | 100kg |
| Schaalnauwkeurigheid | 10g |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Voltage | 220V |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Koelmiddel | R744 (CO2) |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machinekleur | Donkergrijs |
| Type | Koeler |
|---|---|
| Kleur | blauw, grijs, rood |
| Toepassing | Airconditioning |
| Voltage | 110-240V |
| Macht | 700w |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Olieafvoerkanaal | Hand/Automatisch |
|---|---|
| Olieinjectie | Handboek/toetsenbord/Automatisch |
| Toepassing | Airconditioning |
| Voltage | 110v-240v |
| Specificatie | 88kg |
| Kleur | Rood en Aangepast |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's/Mini Buses |
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Inputmacht | 1000W |