| Compressor | 3/8 HP |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankinhoud | 10kg |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 74*64*124cm |
| Tankinhoud | 10kg |
| Inputmacht | 0.75kw |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 74*64*124cm |
| Machinekleur | Rood & Grijs |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| spanning | 110v/220v |
|---|---|
| kleur | Rood, Grijs, Groen |
| Nettogewicht | 80 kg |
| Brutogewicht | 86 kg |
| Verpakking grootte | 610 * 710 * 1300 |
| Het werk voltage | 220V/HZ |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Het werk temperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnummer | X 530 |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| kleur | blauw rood, |
| Inputmacht | 750W |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Koelvloeistof | R134A |
|---|---|
| VERRICHTING | Automatische |
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| Kabinet-modus | Metaal +ABS |
| Droog filtervermogen | 80KG |
| Vacuum pomp | 120L/min |
| Kleur | zilver |