| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| Functies | slechts vloed |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Wonderfu |
| Certificering | CE |
| Modelnummer | X 520 |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| GW | 86kgs |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Radrem | Ja |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Brutogewicht | 86kgs |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| GW | 86kgs |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Radrem | Ja |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |