| Modelnummer | X570 |
|---|---|
| kleur | Aangepast |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal + PE |
| Functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Olieafvoerkanaal | Hand/Automatisch |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Voltage | 110-240v |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal + PE |
| functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| De dienst | 2m |
| Leven van pompolie | uur 10 |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Machinekleur | Rood |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | AUTO |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Vervoerpakket | pallet |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto's |
| Functies | Herladen, het spoelen |
| drijfwijze | Onafhankelijk |
| Terugwinningscapaciteit | 400g/min |
| Vervoerpakket | De uitvoernorm |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Compatiable voor | Auto's |
| Verpakkingsgrootte | 760*690*1380mm |
| Cilinderinhoud | 10kg |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Terugwinningscapaciteit | 450g/min |
| Compatiable voor | Auto's |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m3/h |
| Functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto's/Minibussen |
| tonen | 5“ TFT-Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Automatische |