| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal + PE |
| Functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal + PE |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Voeding | 220 V.50Hz/110V |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto's |
| Machinegewicht | 86 kg |
| Afmetingen | 670x640x1300mm |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| volledige automatisch | recover+vacuum+charge |
| Radrem | Ja |
| Vertoning | 5" TFT-kleur |
|---|---|
| Soort koelmiddel | R134a |
| Geschikt voor | Auto |
| Airco doorspoelen | Steun |
| Functies | Recyclen en spoelen |
| Weergave | 5" TFT-kleur |
|---|---|
| Soort koelmiddel | R134a |
| Geschikt voor | Auto |
| Airco doorspoelen | Steun |
| Functies | Recyclen en spoelen |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Compatiable | Motor |
| Vacuümpomp | 4.5CFM, 5Pa |
| Type | Volledig-Automatische koeler, |
| Kleur | OEM |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a freon |
| cilinder | 10kg |
| Macht | 220V |
| Schaalnauwkeurigheid | 10g |