| De dekking van radrem/wheel | Ja |
|---|---|
| Ventilator en condensator | Ja |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| Volledige automatisch (recover+vacuum+charge) | Ja |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| dienst slang | 2m |
| Herstelpercentage | 95 % |
| Stroom | 220V, 50Hz |
| Vacuüm Snelheid | 60L/min |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machinekleur | Grijs |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Koelmiddel | R134a |
| Automatische Verrichting | ja |
| Ventilator en condensator | ja |
| Ventilator en condensator | Ja |
|---|---|
| Cilinderinhoud (kg) | 10 kg |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | Ja |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| Ventilator en condensator | Ja |
|---|---|
| Cilinderinhoud (kg) | 10 kg |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | Ja |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Vertoning | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankinhoud | 10kg |