| Koelvloeistof | R134A |
|---|---|
| VERRICHTING | Automatische |
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Inputmacht | 1200W |
|---|---|
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| vertoning | 5“ TFT-Kleur |
| Vacuümcapaciteit | 5.4 m3/h |
| Volledige automatisch | Ja |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Droge Filtercapaciteit | 80KG |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Kleur | Zilver |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| Kabinet-modus | Metaal +ABS |
| Droog filtervermogen | 80KG |
| Vacuum pomp | 120L/min |
| Kleur | zilver |
| Vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Machinekleur | grijs |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |
| kleur | Blauw, Groen, Rood, Grijs |
|---|---|
| Inputmacht | 700w |
| Verpakking grootte | 700*610*1300mm |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Toepassingskoelmiddel | R134A |
| Database & editable database | Ja |
|---|---|
| kleur | Rood/Aanpassing |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Automatische |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | auto's |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| Grote Maat | Ja |
| tonen | 4.3“ TFT-Kleur |
| Radrem | Ja |