| Kleur | Rood |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto's |
| Filtercapaciteit | 100Kg |
| Inputmacht | 1300W |
| Inputmacht | 0.75kw |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| De dienst | 2M |
| Levensduur van pompolie | 10 uur |
| vacuümpomp | 120L/min |
| Machinekleur | rood |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 74*64*124cm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| Kleur | aangepast grijs, |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Voertuig |
| Vertoning | 7“ LCD Kleur |
| olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| kleur | rood |
|---|---|
| Het spoelen | Ja |
| recycling | Ja |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Type | Koeler |
|---|---|
| Kleur | blauw, grijs, rood |
| Toepassing | Airconditioning |
| Voltage | 110-240V |
| Macht | 700w |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Garantie | 18 Maanden |
| Werkend middel | R134a |
| Gebruik | De Producten van de autozorg |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Kandidaat | Hybride en elektrische complatible wehicle |
|---|---|
| Tint | Grijs |
| Terugwinning | meer dan 65% |
| Vertoningen | het 7 touthscherm |
| Capaciteit | kilogrand 18 |