| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Kleur | rood |
| Vacuümpomp | 2L/s |
| Macht | 220V, 50HZ |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| Kabinet-modus | Metaal +ABS |
| Kleur | Rood |
| Vacuum pomp | 2L/sec |
| Stroom | 220V, 50Hz |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| De dienst | 2m |
| Levensduur van pompolie | 10 uur |
| Vacuum pomp | 120L/min |
| Machinekleur | Rood |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | AUTO |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Koelmiddel | R134a |
| Demension | 69*76*138cm |
| Netto Gewicht (kg) | 90 kg |
| Het werk Voltage | 220V/Hz |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | rood |
|---|---|
| Het spoelen | Ja |
| recycling | Ja |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Het werk Voltage | 220v |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Het werk temperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | Één Jaar |
| Koelmiddel | R134a |
|---|---|
| De dienstslang | 2M |
| Compressor | 3/8 PK |
| Cilinderinhoud | 18 kg |
| Leven van pompolie | 10H |
| Koelmiddel | R134a |
|---|---|
| Vacuümsnelheid | 5.4m3/h |
| Terugwinningsefficiency | 95% |
| Cilinderinhoud | 18 kg |
| Leven van pompolie | 10 h |