| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Werkingsmodus | Automatische |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Functies | slechts vloed |
| Compressor | 3/8 HP |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| Kabinet-modus | Metaal +ABS |
| Droog filtervermogen | 80KG |
| Vacuum pomp | 120L/min |
| Kleur | zilver |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankinhoud | 10kg |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | R744 (CO2) |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machinekleur | Donkergrijs |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto |
| A/c-het spoelen | JA |
| Functies | Recycleer en Gelijk |