| Inputmacht | 1200W |
|---|---|
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| vertoning | 5“ TFT-Kleur |
| Vacuümcapaciteit | 5.4 m3/h |
| Volledige automatisch | Ja |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| De dienst | 2m |
| Leven van pompolie | uur 10 |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Machinekleur | Rood |
| Vacuum pomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220v/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machinekleur | Grijs |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| kleur | Rood blauw, |
|---|---|
| logo | zijdedruk |
| Type | Terugwinningseenheid |
| Inputmacht | 700w |
| pomp | 1.8 CFM |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Luchtcompressor | 3/8HP |
| Koelmiddel | R134a |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Ventilator en condensator | Ja |
| Kleur | Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Macht | 700Watt |
| lastencapaciteit | 800g/min |
| Koelmiddel | R134a |
| Demension | 70*61*130cm |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Droge Filtercapaciteit | 80KG |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Kleur | Zilver |
| Vacuum pomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220v/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |