| Koelvloeistof | R134A |
|---|---|
| VERRICHTING | Automatische |
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Koelvloeistof | R134A |
|---|---|
| VERRICHTING | Automatische |
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Inputmacht | 1000w |
| Terugwinningssnelheid | 600g/min |
| Lastensnelheid | 1200g/min |
| pomp | 4CFM |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| pomp | 1.8CFM |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Database & editable database | ja |
|---|---|
| Ingebouwde Printer | ja |
| Ventilator en condensator | ja |
| Cilinderinhoud (kg) | 15KGS |
| Verpakkingsgrootte | 860*710*1470mm |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| pomp | 1.8CFM |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Database & editable database | Ja |
|---|---|
| Ingebouwde printer | Ja |
| Ventilator en condensator | Ja |
| Cilinderinhoud (kg) | 15 kilo |
| Verpakking grootte | 860*710*1470mm |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Volledige Automatisch | recover+vacuum+charge |
| Recycling | Ja |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| tonen | 5“ TFT-Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Automatische |
| volledige automatisch | krijg vacuümlast terug |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
|---|---|
| Olieinjectie | Automatisch |
| Ingebouwde Printer | ja |
| Cilinderinhoud (kg) | 15KGS |
| Terugwinningssnelheid | 400g/min |