| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankinhoud | 10kg |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 74*64*124cm |
| Tankinhoud | 10kg |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| volledige automatisch | recover+vacuum+charge |
| Radrem | Ja |
| Koelvloeistof | R134A |
|---|---|
| VERRICHTING | Automatische |
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| Kabinet-modus | Metaal +ABS |
| Droog filtervermogen | 80KG |
| Vacuum pomp | 120L/min |
| Kleur | zilver |
| kleur | Blauw, Groen, Rood, Grijs |
|---|---|
| Inputmacht | 700w |
| Verpakking grootte | 700*610*1300mm |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Toepassingskoelmiddel | R134A |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Grote maat | Ja |
| Ventilator en condensator | Ja |
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
|---|---|
| Werkingsmodus | Automatische |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| tonen | 5“ TFT-Kleur |
| De dekking van /wheel van de FWheelrem | Ja |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
| De dekking van radrem/wheel | Ja |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |