| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 1200 W |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Grote Maat | Ja |
| Ventilator en condensator | Ja |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 1200 W |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
|---|---|
| Werkingsmodus | Automatische |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| tonen | 5“ TFT-Kleur |
| De dekking van /wheel van de FWheelrem | Ja |
| Het spoelen tijd | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| pomp | 1.8CFM |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | R744 (CO2) |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machinekleur | Donkergrijs |
| Model | X545 |
|---|---|
| Compressor | 3/8HP |
| Het spoelen functie | Nr |
| Leven van pompolie | uur 10 |
| Verpakking | 740*660*1200 mm |