| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Functies | slechts vloed |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| A/c-het spoelen | Ja |
| G.W. | 101KGS |
| Modelnummer | X 520 |
|---|---|
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| pomp | 1.8 CFM |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Toepassingskoelmiddel | R134A |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Radrem | ja |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Wieldekking | ja |
| Naam | De Terugwinningsmachine van het autokoelmiddel |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Kompres | 3/8HP |
| Oplaadnauwkeurigheid | ±10g |
| Vertoning | 7 duimtouch screen |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal + PE |
| functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal + PE |
| Functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Kleur | Rood en Aangepast |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Verwijder | Olie Sluddge en Koolstofstorting |
| Inputmacht | 1300W |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Functies | Recycleer + Gelijk |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Voltage | 220v/380v |
| Compatiable voor | Auto's |
| Kerncomponenten | Motor, Motor, Pomp |
| Functies | Recycleer + Gelijk |