| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Kleur | rood |
| Vacuümpomp | 2L/s |
| Macht | 220V, 50HZ |
| Weergave | LCD-scherm |
|---|---|
| Kabinet-modus | Metaal +ABS |
| Kleur | Rood |
| Vacuum pomp | 2L/sec |
| Stroom | 220V, 50Hz |
| Vacuum pomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220v/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| Vacuum pomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220v/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| Koelmiddel | 134a |
|---|---|
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*710*1240mm |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Vervoerpakket | In Kartondoos |
| Vacuumizingssnelheid | 4 L/S |
| vertoning | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Kandidaat | Hybride en elektrische complatible wehicle |
|---|---|
| Tint | Grijs |
| Terugwinning | meer dan 65% |
| Vertoningen | het 7 touthscherm |
| Capaciteit | kilogrand 18 |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Machinegrootte (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Kleur | aangepast |
| Koelmiddel | R134a |
|---|---|
| Vacuümsnelheid | 5.4m3/h |
| Terugwinningsefficiency | 95% |
| Cilinderinhoud | 18 kg |
| Leven van pompolie | 10 h |