| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| pomp | 1.8CFM |
| Geschikt voor koelmiddel | R134a |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Luchtcompressor | 3/8HP |
| Koelmiddel | R134a |
| Voorwaarde | nieuw |
| Ventilator en condensator | ja |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 74*64*124cm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankcapaciteit | 10kg |
| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankinhoud | 10kg |
| Koelmiddel | 134a |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*710*1240mm |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| volledige automatisch | krijg vacuümlast terug |
| automatische verrichting | Ja |
| A/c-het spoelen | Ja |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Koelmiddel | R134a |
| Demension | 69*76*138cm |
| Netto Gewicht (kg) | 90 kg |
| Het werk Voltage | 220V/Hz |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Ingangsvermogen | 0,75kW |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood & Grijs |