| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | ja |
| Olieinjectie | Toetsenbord |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
| De dekking van radrem/wheel | Ja |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 1200 W |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 1200 W |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | Blauw, Groen, Rood, Grijs |
|---|---|
| Inputmacht | 700w |
| Verpakking grootte | 700*610*1300mm |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Toepassingskoelmiddel | R134A |
| Database & editable database | ja |
|---|---|
| Ingebouwde Printer | ja |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Olieinjectie | Automatisch |
| Het spoelen tijd | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| pomp | 1.8CFM |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | R744 (CO2) |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machinekleur | Donkergrijs |