| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| Compatiable voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal + ABS |
| tonen | 4.3 „TFT-Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| olieinjectie | Automatische |
| Cilinderinhoud (kg) | 15 kilo |
| Verpakking grootte | 860*710*1470mm |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| VERRICHTING | Automatische |
| Functies | Recycleer |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| VERRICHTING | Automatische |
| tonen | 4.3“ TFT-Kleur |
| Demension | 69*76*138cm |
| kleur | rood/blauw |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Terugwinningssnelheid | 600g/min |
| Koelmiddelentype | R134A |
| Lastensnelheid | 1200g/min |
| Het spoelen tijd | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| pomp | 1.8CFM |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Olieinjectie | Toetsenbord |
| Functies | Recycleer en Gelijk |