| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | ja |
| Olieinjectie | Toetsenbord |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| macht | 700w |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Gas | R134A |
| Demension | 70*61*130cm |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| De dienst | 2m |
| Leven van pompolie | uur 10 |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Machinekleur | Rood |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machinekleur | Grijs |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Database & editable database | Ja |
|---|---|
| Ingebouwde printer | Ja |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Automatische |
| Inputmacht | 1200W |
|---|---|
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
| Krijg terug, zuig, laad | ja |
| Volledige Automatisch | ja |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Demension | 69*76*138cm |
| Netto Gewicht (kg) | 90 KG |
| kleur | Aanpassing |
|---|---|
| volledige automatisch | krijg vacuümlast terug |
| automatische verrichting | Ja |
| Inputmacht | 1200W |
| Brutogewicht | 88 kg |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |