| Het spoelen tijd | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| pomp | 1.8CFM |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Olieinjectie | Toetsenbord |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Kleur | Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Macht | 700Watt |
| lastencapaciteit | 800g/min |
| Koelmiddel | R134a |
| Demension | 70*61*130cm |
| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Droge Filtercapaciteit | 80KG |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Kleur | Zilver |
| Vacuum pomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220v/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Machinekleur | Grijs |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Machinegrootte (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Kleur | aangepast |
| Inputmacht | 0.75kw |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | R744 (CO2) |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machinekleur | Donkergrijs |