| Compressor | 3/8 PK |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen | 740*640*1240mm |
| Tankinhoud | 10kg |
| Ingangsvermogen | 0,75kW |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood & Grijs |
| Ingangsvermogen | 0.75KW |
|---|---|
| Voltage | 220v/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood & Grijs |
| Koelmiddel | 134a |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*710*1240mm |
| Kleur | Aanpassing |
|---|---|
| Volledige Automatisch | krijg vacuümlast terug |
| Automatische Verrichting | ja |
| Inputmacht | 1200W |
| Brutogewicht | 88 KG |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| tonen | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Kleur | Aanpassing |
|---|---|
| Volledige Automatisch | krijg vacuümlast terug |
| Automatische Verrichting | Ja |
| Inputmacht | 1200W |
| Brutogewicht | 88 KG |