| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto |
| A/c-het spoelen | Ja |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto |
| A/c-het spoelen | Ja |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Het spoelen tijd | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| pomp | 1.8CFM |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Olieinjectie | Toetsenbord |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Koelmiddel | 1234yf |
|---|---|
| vacuümpomp | 120L/min |
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Kleur | rood |
|---|---|
| Inputmacht | 750W |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Volledige Automatisch | recover+vacuum+charge |
| Radrem | Ja |