| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | auto's |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Inputmacht | 1200W |
|---|---|
| Lastencapaciteit | 800g/min |
| vertoning | 5“ TFT-Kleur |
| Vacuümcapaciteit | 5.4 m3/h |
| Volledige automatisch | Ja |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| olieinjectie | Automatische |
| Cilinderinhoud (kg) | 15 kilo |
| Verpakking grootte | 860*710*1470mm |
| kleur | rood |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto's/Minibussen |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| Functies | Recycleer |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
|---|---|
| macht | 220V±10%, 50/60Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Werkingsmodus | Automatische |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | x570 AC terugwinningsmachine |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| De dienstslang | 2M |
| Cilinderinhoud | 18kg |
| Koelmiddelenefficiency | >95% |
| Naam | x570 AC terugwinningsmachine |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Kompres | 3/8HP |
| Het laden accuarcy | ±10g |
| vertoning | 7 duimtouch screen |
| Koelmiddelentype | R134a |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto |
| Functies | Recyclen en spoelen |
| Airco doorspoelen | JA |
| Kleur | Rood of grijs |