| Type | Koelmiddel herstel Machine |
|---|---|
| Model No | X 520 |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| macht | 700w |
| Type | De Machine van de koelmiddelenterugwinning |
|---|---|
| Modelleer Nr | X520 |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Macht | 700w |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Voltage | 220V |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| De dekking van radrem/wheel | Ja |
|---|---|
| Ventilator en condensator | Ja |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| Volledige automatisch (recover+vacuum+charge) | Ja |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's/Mini Buses |
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Functies | Recycleer |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Kabinetswijze | Metaal + ABS |
| Functies | Recycleer |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto |
| A/c-het spoelen | Ja |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Database & editable database | ja |
|---|---|
| Ingebouwde Printer | ja |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Olieinjectie | Automatisch |
| vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Kleur | Rood |
| Vacuümsnelheid | 5.4m3/h |
| Macht | 220V, 50HZ |