| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Productnaam | De Machine van de koelmiddelenterugwinning |
| Pomp | 1.8 CFM |
| Koelmiddel | R134a |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| naam | De Terugwinningsmachine van het autokoelmiddel |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Kleur | Rood |
| Netto gewicht | 80kg |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| Grote Maat | Ja |
| tonen | 4.3“ TFT-Kleur |
| Radrem | Ja |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| Compatiable voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal + ABS |
| tonen | 4.3 „TFT-Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| kleur | rood/blauw |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Terugwinningssnelheid | 600g/min |
| Koelmiddelentype | R134A |
| Lastensnelheid | 1200g/min |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| VERRICHTING | Automatische |
| tonen | 4.3“ TFT-Kleur |
| Demension | 69*76*138cm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
|---|---|
| Compatiable voor | AUTO |
| VERRICHTING | Automatische |
| Functies | Recycleer |
| Vacuümcapaciteit | 5.4m ³ /h |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto's |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Type | Koelmiddel herstel Machine |
|---|---|
| Model No | X 520 |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| macht | 700w |