| Koelmiddelentype | R134a |
|---|---|
| Compressor | 3/8HP |
| Macht | AC 220V ± 10%, Herz 50/60 |
| Lastensnelheid | 1000g/min |
| De dienstslang | 200cm |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Verpakkingsgrootte (W*D*H) mm | 710*860*1470 |
| Netto Gewicht (kg) | 125 |
| Compatiable voor | Auto |
|---|---|
| A/c-het spoelen | Ja |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Kleur | Rood of grijs OF |
| Netto gewicht | 85kg |
| Naam | x571 AC terugwinningsmachine |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Kompres | 3/8HP |
| Levensduur van pompolie | 10H |
| Netto Gewicht | 160KG |
| naam | AC Herladenmachine |
|---|---|
| Demension | 70*61*130cm |
| Metaal | ABS |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Soort koelmiddel | R134a |
|---|---|
| Compressor | 3/8 PK |
| macht | AC 220V ± 10%, 50/60Hz |
| Oplaadsnelheid | 1000g/min |
| de dienstslang | 200cm |
| Koelmiddelentype | R134a |
|---|---|
| Compressor | 3/8HP |
| macht | AC 220V ± 10%, Herz 50/60 |
| Lastensnelheid | 1000g/min |
| De dienstslang | 200cm |
| Soort koelmiddel | R134a |
|---|---|
| Compressor | 3/8 PK |
| Macht | AC 220V ± 10%, 50/60Hz |
| Oplaadsnelheid | 1000g/min |
| dienst slang | 200cm |
| Koelmiddelentype | R134a |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto's |
| functies | Herladen, terugwinning, recycling, het spoelen |
| Vertoning | 5“ LCD Kleur |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Herstelpercentage | 95 % |
| Het spoelen | nr |
| Voeding | AC 220V ± 10%, Herz 50/60 |