| VERRICHTING | Automatische |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| pomp | 1.8 CFM |
| VERRICHTING | Automatische |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| pomp | 1.8 CFM |
| VERRICHTING | Automatische |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| pomp | 1.8 CFM |
| VERRICHTING | Automatische |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| pomp | 1.8 CFM |
| Type | Koeler |
|---|---|
| Kleur | blauw, grijs, rood |
| Toepassing | Airconditioning |
| Voltage | 110-240V |
| Macht | 700w |
| Inputmacht | 0.75kw |
|---|---|
| Voltage | 220V/50Hz |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood |
| Ingangsvermogen | 750W |
|---|---|
| Spanning | 220V |
| Cilinder capaciteit | 10 kg |
| Machinegrootte (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Kleur | Aangepast |
| Ingangsvermogen | 0,75kW |
|---|---|
| Spanning | 220V/50Hz |
| Cilinder capaciteit | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*B*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood |
| Inputmacht | 750W |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Machinegrootte (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Kleur | Aangepast |
| Inputmacht | 0.75kw |
|---|---|
| Voltage | 220V |
| Cilinderinhoud | 10kgs |
| Gewicht | 90000g |
| Terugwinningscapaciteit | 300g/min |