| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Inputmacht | 700w |
| Klep | Hand |
| Inputmacht | 700w |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| pomp | 1.8CFM |
| Cilinderinhoud | 10K gs |
| Inputmacht | 700w |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| pomp | 1.8CFM |
| Cilinderinhoud | 10K gs |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Herstelpercentage | 95 % |
| het schoonmaken | Nr |
| Voeding | AC 220V ± 10%, Herz 50/60 |
| Kleur | Oem |
|---|---|
| Koelmiddel | R1234Yf |
| Voertuigcompatibel systeem | Benzine/Diesel auto, electrocar, hybride auto |
| Voeding | 220VAC, 50Hz |
| Machtsconsumptie | 1200W |
| naam | De Terugwinningsmachine van het autokoelmiddel |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Terugwinningssnelheid | 250g/min |
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Kleur | Rood |
| Kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| Vertoning | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Inputmacht | 800W |
|---|---|
| Terugwinningssnelheid | 400g/min |
| Lastensnelheid | 1000g/min |
| pomp | 6CFM |
| Cilinderinhoud | 15 kilo |
| Ventilator en condensator | ja |
|---|---|
| Olieafvoerkanaal | Automatisch |
| Cilinderinhoud (kg) | 10 kg |
| Krijg terug, zuig, laad | ja |
| Volledige Automatisch | ja |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |