| Modelnummer | X 530 |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| kleur | blauw rood, |
| Inputmacht | 750W |
| Milieutemperatuur | 10℃-50 ℃ |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | ja |
| Olieinjectie | Toetsenbord |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| volledige automatisch | recover+vacuum+charge |
| Radrem | Ja |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | AUTO |
| Het spoelen Tijd | 10 ~50 Min |
| Terugwinningssnelheid | 300g/min |
| vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machinekleur | Grijs |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 660*630*1280mm |
| Database & editable database | Ja |
|---|---|
| Ingebouwde printer | Ja |
| tonen | 5“ LCD Kleur |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Automatische |
| Ventilator en condensator | Ja |
|---|---|
| Cilinderinhoud (kg) | 10 kg |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | Ja |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| Ventilator en condensator | Ja |
|---|---|
| Cilinderinhoud (kg) | 10 kg |
| Inputmacht | 1200W |
| A/c-het spoelen | Ja |
| olieinjectie | Toetsenblok |
| Vertoning | 5“ TFT-Kleur |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134a |
| Compatiable voor | Auto |
| A/c-het spoelen | Ja |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Koelmiddelentype | R134a |
|---|---|
| Compatiable voor | Auto |
| A/c-het spoelen | Ja |
| Functies | Recycleer en Gelijk |
| Kleur | Rood of grijs |