| Vertoning | LCD |
|---|---|
| Kabinetswijze | Metaal +ABS |
| Droge Filtercapaciteit | 80KG |
| Vacuümpomp | 120L/min |
| Kleur | Zilver |
| Vacuümpomp | 120L/min |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 18 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 784*644*1300mm |
| Machinekleur | grijs |
| Inputmacht | 0.75kw |
|---|---|
| Voltage | 220V/50HZ |
| Cilinderinhoud | 10 kilogram |
| Machineafmetingen (D*W*H, mm) | 740*640*1240mm |
| Machinekleur | Rood |
| Terugwinningssnelheid | 250 g/min |
|---|---|
| Lastensnelheid | 800g/min |
| Cilinderinhoud | 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| spanning | 110v/220v |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| compatibel systeem voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| tonen | 4.3 „TFT-Kleur |
| Verpakkingsgrootte (W*D*H) mm | 690*760*1380 |
| Database & editable database | Ja |
|---|---|
| kleur | Rood/Aanpassing |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| olieinjectie | Automatische |
| kleur | Rood/Blauw/Aanpassing |
|---|---|
| Koelmiddelentype | R134A |
| Compatiable voor | Auto, Bus & Vrachtwagen |
| tonen | Blacklit |
| Olieafvoerkanaal | Automatische |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| compatibel systeem voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| tonen | 4.3 „TFT-Kleur |
| Verpakkingsgrootte (W*D*H) mm | 690*760*1380 |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| compatibel systeem voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| tonen | 4.3 „TFT-Kleur |
| Verpakkingsgrootte (W*D*H) mm | 690*760*1380 |
| Koelmiddelentype | R134A |
|---|---|
| compatibel systeem voor | auto's |
| Kabinetswijze | metaal +ABS |
| tonen | 4.3 „TFT-Kleur |
| Verpakkingsgrootte (W*D*H) mm | 690*760*1380 |